SAWA

PRZEWODNIK i pilot

- PRZEWODNIK -

- PASJA POZNAWANIA -

- SZKOŁA WRAŻLIWOŚCI -

Pokazuję Warszawę warszawiakom i tym, którzy zaglądają do niej na chwil kilka. 

Nie zanudzę dorosłych, nie zamęczę dzieci :)

Licencja przewodnika nr 750

Licencja pilota nr 4592

Renata Płotczyk   Więcej

Podróżowanie, zwiedzanie, poznawanie historii, nowych fragmentów świata jest jak nałóg, z nałogów najlepszy :) Stara prawda mówi, że podróże kształcą. Nie są już przywilejem tylko tych najbogatszych. Małe   i duże, aktywne i bardziej leniwe, dają przyjemność wszystkim.

Od najwcześniejszego dzieciństwa człowiek zadaje sobie pytania o naturę świata i jego zjawisk. Dziś za sprawą mediów łatwiej jest nam zdobyć wiedzę. Zajrzeć, dzięki kamerze i ekipie pasjonatów w miejsca, gdzie normalnie nie dotarłoby nasze oko.     O ileż bardziej niesamowita jest jednak możliwość osobistego „badania”, poznawania zwykłych i niezwykłych rzeczy, wyjątkowych ludzi.

Wybierz wycieczkę

W dzisiejszym zabieganiu, pogoni za „godnym” bytem, zatracają się wyższe wartości. Świat komercji, nastawienie na konsumpcję przykrywa wrażliwość, której jednak chcemy nauczyć dzieci, by szansę na lepsze miał świat. Wrażliwości na piękno, na inne istoty, na drugiego człowieka…Wybierz wycieczkę

AKTUALNOŚCIZIMA ROZGOŚCIŁA SIĘ NA DOBRE :-)

NA NASZEJ WYPRAWIE POD ZNAKIEM CZEKOLADY TEŻ SIĘ POJAWIŁA. NA ZDOBIONYCH MAŁYMI RĄCZKAMI TORCIKACH I NA PÓŁKACH CZEKOLADZIARNI - W BAŁWANKACH, BOMBKACH I MIKOŁAJACH.


                    Więcej

KARTKI Z PODRÓŻy


Uwielbiam fotografować. Zatrzymane w kadrze obrazy są dla naszej pamięci pożywieniem. Przywiezione z wypraw, mniejszych czy większych, pozwalają lepiej pamiętać ulotne chwile. Każde jest pretekstem do większej opowieści, ciekawej historii. Dzieląc się wspomnieniami z innymi mnożymy dobre doznania, pozytywne odczucia, rozmarzenia i marzenia...

Kartki z podróży na tej stronie to także niejako aktualności, a także przewodnik :)

Więcej